محل تبلیغات شما

با سلام و خداقوت خدمت همه کسانی که دارند این مطلب رو می خوانند

از چی بگم براتون ! ولی همین رو بدونید که اگه دارید مطالب رو اسکرول می کنید و می خوانید

از اخرین پست حدود 45 رو گذشته و الان من آمدم خانه  راستش هم خوشحالم و هم یکمی نگرانم فکر

کنم طبیعیه خوشحالی رو که می دونید برا چیه بعد از 45 رو دور از خانه و البته خانواده و صد البته

کامپیوتر درم و داغون خودم که الان داره  فنش با سرعت یه سانتیفیوژ می  چرخه بالاخره یه فرصت

کوتاهی پیدا شده و بیام و بشینم و سایت های مختلفی رو که هر روز می دیدم

شروع کنم به دید آرشیو 1 ماه پیش ، البته که فهمیدم همچین اتفاق شاخی نیوفتاده و دنیا داره روال

طبیعی خودش رو طی میکنه (حتی بدون من ) خدا رو شکر همه چی درسته اون موقعی که توی

پادگان بودم همش فکر می کردم الان که نیستم یهو یه چیزی عجیبی بیاد و من ازش خبر نداشته باشم

و از دنیا عقب بمونم ولی خوب این طوری نیست و نخواهد بود .

حتما با خودتون میگید چرا از آموزشی هیچی ننوشتی ، در جواب بگم که چون هیچ چیزی نداره اگه یه

سرچ کوچیک بکنید یه چیزی به نام برنامه سین وجود داره که همه اون رو اجرا می کنند و تا آخرم ادامه

داره و کافیه به اون عادت کنی تا زمان مثل برق برات بگذره الان که فکر می کنم که چطور این روزا تموم

شد. یه حس خوبی دارم .

اما میگید چرا نگران خوب بزارید یه چیزی بهتون بگم جایی که خدمت می کنم اسم دقیقش مرکز آموزش

مرزبانی محمد رسول الله بیرجند است و دوره آموزشی هم 3 ماه است دیگه تا آخرش برید یعنی اگر

بعضی شرایط خاص رو نداشته باشید (تک فرزند،تک پسر ، پدر فوتی،پدر نظامی-انتظامی ) به احتمال

95.83درصد میوفتید لب مرز و اونم چه مرزی ، مرز سیستان بلوچستان ولی ناراحت نباشید اون قدر ها

هم که فکر می کنید مرز ها ول نیستند و اونجور که به ما گفتن و نشون دادند از لحاظ تجهیزات تقریبا

کاملیم و دیگه هر گلی به سرمون بزنیم از این سربازایی است که خواب تشریف دارند و حواسشون نیست ، از این بیشترم براتون توضیح نمیدم ، چون نیازی نیست.

خوب دیگه بزارید این چند روز باقی مونده به نحو احسن استفاده کنیم و چون قراره برگردیم،  آموزش ها

از تئوری به سوی عملی کشیده بشه و خلاصه فرماندهان قبل اومدن خوب ته دل بچه ها رو خالی کردند

و ما هم الکی اخ و وای می گفتیم تو دلون بهشون می خندیدیم (دیگه بماند چرا) خلاصه اینکه  پایان

دوره اگه عمری و نتی باقی بود باز براتون می نویسم.

اول خودم رو بعد شما رو به خدا می سپارم و ممنون از اینکه این نوشته ها رو می خونید و  نظر می گزارید

در پناه حق باشید و تا پایان دوره بدرود

ماندن یا نماندن مسئله این است

غول اخر- آقامت اول !!

چون میگذرد غمی نیست

رو ,یه ,، ,چیزی ,الان ,اون ,فکر می ,یه چیزی ,الان که ,رو که ,45 رو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نصب دستگاه تصفیه آب در یزد