محل تبلیغات شما

سلام

الان که دارم این رو می نویسم در واقع باید توی مسیر بازگشت به محل خدمتم می بودم ولی چون شب یلدا هم است دیگه بهانه ای شد که یک روز غیبت کنم البته هر روز غیبت میشه سه روز اضافه خدمت به اضافه یه دور روز هم اضافه خدمت تنبیهی !

خوب اقامت پیش اتفاق هایی پیش اومد که مقداری اومدن من به مرخصی به تاخیر انداخت در واقع من 30 روز بیشتر از اون اقامت قانونی خودم وایستادم ولی مرخصی من زیاد تغییری نکرد، یه بدی این مرخصی ها داره، که می دونی باید برگردی و از روز اول که میای خونه همش به فکر روز آخر مرخصی و رفتن به محل خدمت با کلی راه و بعدشم رسیدن به محل خدمت و مشکلات و کارهای همیشگی همین الان که دارم فکرش رو می کنم بدنم مور مور میشه.

، راستش من یک سری شرایط دارم که اگر بروم دنبالش خدمتم به یک ماه نمیرسه و تموم میشه و برمی گردم خونه خوب با خودتون میگید که این که عالیه پس مشکل کجاست، مشکل بعدشه وقتی برسم خونه چی کارکنم با توجه به اینکه داریم به عید هم نزدیک میشیم نیاد یه پولی برای خودم داشته باشم تازه می خوام یه لپ تاب هم بخرم ! و برای اون هم پول می خوام خوب اینا چه ربطی به خدمت داره ، ربطش اینه که توی اونجایی که هستم چون منطقه حساسیه و درگیر  و دوره حقوق ما بیشتره  و حدود یک تا یک و 300 حقوق میدن و اگه صبر کنم برای عید خودم حداقل 3 تومنی پس انداز کردم راستش با اینکه می گفتم این اقامت حتما کارهام رو درست می کنم ولی می خوام هر طور که شده این اقامت رو وایستم و بعدش یه فکری بردارم البته شاید توی لحظه آخر نظرم عوض بشه ولی فعلا بیشتر می خوام که بمونم

ماندن یا نماندن مسئله این است

غول اخر- آقامت اول !!

چون میگذرد غمی نیست

روز ,یک ,خدمت ,یه ,هم ,خوام ,می خوام ,به محل ,روز غیبت ,می کنم ,این اقامت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کانال سازی کولر در مشهد 09158197795